Webya.cz Free Minecraft Server


Webya HostingNudíš se? klikni SEM!

Fake e-mail

Srpen 2010

Bannery

31. srpna 2010 v 19:29 | M!r€k |  Podpořte tento blog
Banner
On-line filmy zdarma!
<a href="http://on-linefilmyzdarma.blog.cz/"target="blank"><img src="http://nd04.jxs.cz/512/916/2e102fc0bb_69752900_o2.png" title="On-line filmy zdarma!"></a>

Banner 2
On-line filmy zdarma!
<a href="http://on-linefilmyzdarma.blog.cz/"target="blank"><img src="http://nd04.jxs.cz/902/709/41e5cbd796_68852617_o2.gif" title="On-line filmy zdarma!"></a>

Neviditelný banner
On-line filmy zdarma!
<a href="http://on-linefilmyzdarma.blog.cz/"target="blank"><img src="http://nd04.jxs.cz/298/862/36de70ebd1_68852928_o2.gif" title="On-line filmy zdarma!"></a>
On-line filmy zdarma!

Nenávist

31. srpna 2010 v 15:35 | M!r€k |  Horory


Američanka Karen (Sarah Michelle Gellar) študuje v Tokiu za sociálnu pracovníčku a svoj osud si spečatí vo chvíli, keď sa rozhodne zastúpiť istú zdravotnú sestru, ktorá sa jedného dňa z ničoho nič jednoducho neukáže v práci. Vydáva sa na miesto určenia - do tajomne tichého domu v tajomne tichej uličke - a nachádza tam iba postaršiu americkú ženu, ktorej nie je práve do reči. Keď začuje zhora zvuky, vydáva sa tam, aby zistila, o čo ide, a tým sa zamotá do bludného kruhu nadprirodzenej hrôzy, akú si nedokázala predstaviť ani v najhorších snoch. Keď niekto zomrie v záchvate intenzívnej zlosti, ostane po ňom prízrak, ktorý sa postupne šíri na ďalšie obete a "nedá im spávať", až kým ich nedoženie k šialenstvu alebo samovražde. Dokáže Karen čeliť tejto nočnej more? Dokáže ju zastaviť, kým je ešte čas?

Kronika rodu Spiderwicku

26. srpna 2010 v 18:50 | M!r€k |  Sci-fi/Fantasy


 Film vypráví o třech dětech, které mají rozcházející se rodiče a tak z rodinných depresí utečou do kouzelného pohádkového světa. Režie se ujal režisér Mark Waters (PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY) a v jedné z hlavních rolí uvidíme Nicka Nolteho jakožto staršidelnou příšeru.

Já a moje příšera

26. srpna 2010 v 17:55 | M!r€k |  Sci-fi/Fantasy


Škótsky chlapček Angus nájde obrie vajce, ktoré už na prvý pohľad vyzerá inak ako bežné vajíčko. Začína pátrať po jeho pôvode a na tejto ceste poznania sa stretáva s nepochopením dospelých. Napriek tomu je odhodlaný objaviť legendárnu morskú príšeru.

Izolace

25. srpna 2010 v 20:08 | M!r€k |  Horory


Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu.

Yes Man

25. srpna 2010 v 17:18 | M!r€k |  Komedie


Film je o muži (Jim Carrey), který se rozhodne zásadně změnit svůj dosavadní život. A to tím že na všechno co mu přijde do cesty začne říkat "ANO". A tak se vydává na cestu se svým kamarádem (Bradley Cooper). Film je natočen podle stejnojmenné knihy od britského autora Dannyho Wallace.

Prasáci

24. srpna 2010 v 22:06 | M!r€k |  Komedie


Miles je mladý a atraktivní mladík, který nemá problém se sváděním dívek. Jeho nejlepšího přítele Cleavera napadne uzavřít sázky na to, že Miles svede 26 dívek jejichž počáteční písmena utvoří celou abecedu. Problém ovšem nastave u Gabriely Xeropolos jako "X" do které se Miles zamiluje a dojde k rozporu mezi Milesesm a Cleaverem...

Po čem kluci touží

15. srpna 2010 v 22:28 | M!r€k |  Komedie


Tři nejlepší kámoši ze střední se rozhodnou navštívit místní vysokou školu a doufají, že zažijí pořádně divoký víkend. Nejlepší víkend svého života, na který budou věčně vzpomínat . Ale dá se utajit, že jsou jenom středoškoláci?


Playboy z prváku

9. srpna 2010 v 20:27 | M!r€k |  Komedie


Clay je typický teenager, který právě přišel na univerzitu a je natěšený na život plný večírků. Místo toho ale poznává, že škola není alkoholová projížďka sexuálními fantaziemi, tak jak si to dosud představoval. Je odhodlán udělat vše pro to, aby získal dívku svých snů. Rozhodne se hrát gaye, aby mohl snáze proniknout do jejího života. Tato nevinná hra jej však uvrhne do středu zájmu různých aktivistů a přináší nejednu bláznivou situaci.

Pan Božský

9. srpna 2010 v 8:58 | M!r€k |  Komedie


Holly Hamilton (Hilary Duff) je normální dospívající dívka, kterou už unavuje stěhovat se pokaždé, když její svobodná matka Jean (Heather Locklear) prochází partnerskou krizí. Aby jí uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem…imaginárním tajným ctitelem, který si s Jean něco začne a posílí její upadající sebeúctu. Ale když se tenhle virtuální vztah začne uskutečňovat, Holly se ocitá před úkolem stvořit nápadníkovu podobu. A tak si jako tvář, jež se skrývá za všemi dopisy a dárky, propůjčuje šarmantního a pohledného strýčka (Chris Noth) své kamarádky. Postupem času musí Holly podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí…Ale nepropásne tak Jean toho opravdového pana dokonalého, až se objeví?

Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky

5. srpna 2010 v 13:16 | M!r€k |  Komedie


Když hollywoodská začínající herečka Morgan Carter omdlí v alkoholovém opojení přímo na červeném koberci premiéry svého filmu, je okamžitě odvezena na léčení a poslána ke své tetě, kde má svou léčbu dokončit v jednom z městeček amerického státu Indiana. Tam chodí na střední školu a změní si i jméno. Konečně žije život typického teenagera se vším co k němu patří, prožívá skutečná přátelství, lásku i žárlivost.

Filmy ke stažení

4. srpna 2010 v 16:32 | M!r€k |  Download

Alvin a Chipmunkové 2.avi734 MB

Vyfič! - komedie, drama.avi735 MB

Kralovna rocniku SUPER KOMEDIE CZ.avi734 MB

Puberťačka SUPER KOMEDIE.avi734 MB

Co ta holka chce SUPER KOMEDIE CZ.avi831 MB

Kadetka Kelly CZ komedie.avi731 MB

Bubliňák super komedie CZ.avi692 MB

Ten největší super komedie CZ.avi732 MB

Znovu 17 komedie CZ.avi733 MB

Čivava z Beverly Hills super komedie CZ.avi733 MB

Ti druzí horor CZ.avi700 MB

Nenávist horor CZ.avi732 MB

Amorův úlet komedie CZ.avi733 MB

Bezva vejška komedie cz.avi737 MB

Ace Ventura Junior- Zvireci detektiv.avi733 MB

Hotel pro psy.avi739 MB

Zrcadla - horor 2008, cz.avi742 MB

Dámy nebo nedá mi CZ komedie.avi735 MB

Dvanact-do-tuctu-1-CZ.avi786 MB

Stmívání CZ titulky.avi608 MB

alvin-a-chipmunkove-cz.avi734 MB

On je fakt boží

4. srpna 2010 v 16:08 | M!r€k |  Komedie


Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, "nádherný sexuální bůh" Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Natočeno podle knižních bestsellerů od Louise Renninsonové. On je fakt boží! je nádherný zábavný hit pro dospívající, režírovaný Gurinder Chadhaovou (Blafuj jako Beckham, Moje velká indická svatba).

Moderní popelka

3. srpna 2010 v 15:59 | M!r€k |  Komedie


Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V Moderní Popelce - moderní a humorné verzi klasické pohádky musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku (HILARY DUFF) skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (JENNIFER COOLIDGE) a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí. Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (CHAD MICHAEL MURRAY), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?

Miluji Tě Beth Cooperová

3. srpna 2010 v 14:17 | M!r€k |  Komedie


Čudák vyzná počas jeho reči na promóciách lásku najkrajšiemu a najobľúbenejšiemu dievčaťu v škole - Beth Cooper (Panettiere). Na jeho prekvapenie sa Beth tej noci ukáže v jeho dverách a chystá sa mu ukázať najlepšiu noc v jeho živote.
Nejluxusnejší matrace na ceském trhu - doprava zdarma! Pri objednávce nad 5000 kc - rost pro vas take zdarma! Nejlevnejší matrace na ceském trhu.

www.kdosiodjinud.kvalitne.czStránka je optimalizovaná pro rozlišení 1280x1024 a Mozilla Firefox

          filmy online,serialy online,online filmy,online tv,pagerank,s-rank,
          traktor zetor simulator 2009,Landwirtschafts simulator 2009,
          uloz.to,uloz to filmy, ulozto.cz,filmy 2009,download,megavideo,
          filmy blog,filmy 2010,domolition company,online filmy bez omezeni
          Landwirtschafts simulator 2011,traktor zetor simulator 2